2021 DAKAR BASIN AÇIKLAMASI

Can-Am 2020’de Rekor Kıran Yarış Yılının Ardından 2021’e Dakar ile başlıyor.

Can-Am Maverick pilotu Casey Currie, Ocak ayında ünlü Dakar Rallisi'nde yan yana kategoride birinci oldu ve bir Can-Am Off-Road aracı, World Toughest yarışında bitiş çizgisini birinci olarak geçti. Yarış. © BRP 2020

 

Valcourt, Quebec, Kanada, 3 Ocak 2021 - Yaklaşık bir yıl önce, Can-Am Dakar rallisini üçüncü kez üst üste kazandı. Bugün, en zorlu yarış başlarken, Can-Am, yarışmaya katılan toplam 58 SSV'nin üzerinde 30'dan fazla Maverick SSV ile iyi bir konumdadır. 2020'de dünyanın dört bir yanındaki yarış pistlerinde rekor kıran bir yıl geçiren Can-Am, ivmesini her zamankinden daha fazla gösteriyor.

 

BRP Küresel Ürün Stratejisi Kıdemli Başkan Yardımcısı Bernard Guy, "2020 Can-Am Off-Road yarışları için inanılmaz bir yıldı" dedi. Sonuçlar ortada. F1 veya NASCAR ile ilgilenen otomotiv üreticileri gibi, yarış, ürünümüz için önemli bir işarettir. Araç dinamiklerini ve performansını en zorlu koşullarda gözlemliyor ve test ediyoruz ve ardından aynı kazanan formülü alıp, ister yolda, ister iş için, ister dışarıda arkadaşlarımızla ve ailenizle kullanılsın, tüm serimize uyguluyoruz. "

 

Çok Fazla Podyum

Bu yıl, üretime dayalı UTV Turbo yarış kategorilerine Can-Am Maverick ve onun profesyonel ve amatör yarışçılardan oluşan kadrosu hakim oldu. Ocak ayındaki meşhur Dakar Rallisi'nden Aralık ayındaki SCORE Pro UTV Şampiyonası'na ve arada pek çok kişi olan Can-Am Maverick, geniş ve çeşitli bir sürücü grubunu galip çemberine getirerek yol boyunca tarih yazdı.

 

Dünyanın Her Yerinden Öne Çıkanlar:

• Casey Currie ve yardımcı pilot Sean Berriman, Dakar Rallisini dört tekerlekle kazanan ilk Amerikalılar oldu. Yol boyunca Maverick'in inanılmaz performansını, dayanıklılığını ve güvenilirliğini sergileyerek 12 gün boyunca zorlu bir 7.500+ km yol kat ettiler.

• Hunter Miller, Ultra4 King of the Hammer'ı kazandı ve "gezegendeki en zorlu bir günlük arazi yarışı" olarak adlandırılan bir yarışta Maverick için bir podyum taramasına liderlik etti - bu bir abartı değil

• Phil Blurton, sezon boyunca Çölün En İyisi Şampiyonası'nı kazandı

• Matt Burroughs, sezonluk SCORE Şampiyonasını kazandı

• Corry Weller, sezonluk Lucas Oil Off Road Yarış Serisini kazandı

• Toby Price, Avustralya'da 400 km'lik zorlu bir yarış olan Goondiwindi 400'ü kazandı

• Denisio Casarini Filho ve Ivo Renato Mayer, Brezilya'da Rally dos Sertões'i kazandı

 

Can-Am yarışçıları, birinci sınıf rekabete karşı rekabet etmek (ve kazanmak) için, normal bir sürücünün yaptığı yerden başlar: stok Can-Am Maverick ile.

 

BRP Yarış Müdürü Jean-François Leclerc, "Araçlarımızın geliştirilmesi sürücüden aşağıya doğru yapılıyor ve biz onların çok çeşitli ihtiyaçlarına uygun makineler yaratıyoruz," diyor. Dünyanın en zorlu parkurlarında, hafta sonu binicilerinin getirdiği her türlü zorluğun üstesinden gelmek için inşa edildiği anlamına geliyor. "

 

En zorlu arazi, uzak manzaralar ve heyecan verici parkurların üstesinden gelebilecek bir araç arayan kişiler, dünyanın en zorlu arazi yarışlarında kazanan araçlara güvenebilirler. Neredeyse her hafta sonu yarışmak, Maverick'in şaşırtıcı sağlamlığını ve esnekliğini gösterir. Sürücüler ister kayalarda ister çamurda heyecan arıyor olsun, isterse de onlar kadar sıkı çalışabilecek bir araca ihtiyaç duyan arazi sahipleri olsun, en zorlu koşulları fethetmek için üretilmiş bir Can-Am makinesinde güvenle yapılabilir.

 

Can-Am, makinenizden yapmasını istediğiniz her şeyden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak doğru makine, parça veya aksesuara sahiptir. Daha fazla teknik ayrıntı ve ürün özelliklerinin yanı sıra, tüm MY21 Can-Am Off-Road araçları hakkında bilgi için https://www.brp-world.com/tr/tr/urunler/can-am-off-road.html adresini ziyaret edin.

 

 

 

BRP hakkında

 

75 yılı aşkın yaratıcılık ve yoğun tüketici odağı üzerine inşa edilmiş, güç sporları araçları, tahrik sistemleri ve tekneler dünyasında küresel bir lideriz. Sektör lideri ve ayırt edici ürünler portföyümüz arasında Ski-Doo ve Lynx kar motosikletleri, Sea-Doo deniz taşıtları, Can-Am karayolu ve arazi araçları, Alumacraft, Manitou, Quintrex, Stacer ve Savage tekneleri, Evinrude ve Rotax deniz tahrik sistemleri bulunmaktadır. yanı sıra kartlar, motosikletler ve eğlence uçakları için Rotax motorlar. Binicilik deneyimini tam olarak geliştirmek için ürün yelpazemizi özel parçalar, aksesuarlar ve giyim işi ile tamamlıyoruz.

 

120'den fazla ülkeden yıllık 6,1 milyar CA $ 'lık satışla, küresel işgücümüz yaklaşık 12.600 azimli, becerikli kişiden oluşmaktadır.

 

www.brp.com

 

 

Ski-Doo, Lynx, Sea-Doo, Can-Am, Rotax, Evinrude, Manitou, Alumacraft, Telwater ve BRP logosu, Bombardier Recreational Products Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.