BRP AVRUPA’DAKİ EVINRUDE TEKNE ÜRETİCİSİ AĞINI GENİŞLETİYOR

Evinrude Avrupa’daki Ranieri İnternasyonal, Ocqueteau, Lomac, Select Plaisance,Saver ve T.A Mare gibi tekne üreticileriyle ağını genişletiyor.

Evinrude Avrupa’daki Ranieri İnternasyonal,Ocqueteau,Lomac,Select Plaisance,Saver ve T.A Mare gibi tekne üreticileriyle yeni anlaşmalar imzalayarak ağını genişletiyor. Bu sayede BRP daha fazla tekne Evinrude motorlarla donanacak. RIB teknelerden balıkçı teknelerine ve kamaralı fiber tekne üreticilerine pek çok çeşitli markayla anlaşarak Avrupadaki kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermeyi planlamaktadır. ‘’Bu haraket sayesinde Evinrude markasının büyümesine yardımcı olacaktır.’’ Steve Pelletier ‘in söylemleri arasındadır.Bu yeni anlaşmalar 39 uluslar arası gazeteci ve 155 bayi tarafından memnuniyetle karşılandı.Italya’da yapılan etkinlikte yapılan testlerde yeni Evinrude E-Tec G2 bu tip teknelere tam uyum sağladığı kanıtlamış oldu.

E-TEC G2 teknolojisi ve faydaları müşterileri tekne üreticilerine gelmeleri için önemli bir sebeb.

BRP CEO’su Jose Boisjoli önümüzdeki 3 sene boyunca 3 yeni motor platformu olacağını söylemektedir.Bu yeni anlaşmalarda Evinrude markasının Avrupa’da güçlenmesini sağlayacaktır.

BRP aynı zamanda ZODIAC ve RIBITALY firmalarıylada daha önce bu tip anlaşmalar imzalamıştı.

BRP Hakkında

BRP, güç sporları araçları ve güç ünitelerinin tasarlanması, geliştirilmesi, üretilmesi, dağıtılması ve pazarlanmasında dünya lideridir. Ürün portföyünde Ski-Doo ve Lynx kar araçları, Sea-Doo deniz araçları, tüm şartlarda gidebilen Can-Am ATV /UTV Offroad araçları, Can-Am Spyder Roadster, Evinrude dıştan takma deniz motoru ve Rotax deniz güç ünitelerinin yanı sıra Karting, motosiklet ve eğlence uçakları için motorlar bulunuyor. 105 ülkede 3 milyar doların üzerinde ciroya sahip şirket dünya genelinde yaklaşık 7.500 çalışana sahip.