CAN-AM BÜLTEN

SOUTH RACİNG CAN-AM MAVERİCK X3 TAKIMI DAKAR RALLİSİ’Nİ KAZANMAK İÇİN SAHAYA HÜKMEDİYOR

“Can-Am Maverick X3’ün dünyanın en zorlu yarışı olan Dakar’daki henüz ilk girişiminde yan yana sınıfında kazanmasını sağlam muhteşem”, diyor Cam-Am Global Ürün Stratejisi Yöneticisi Oliver Camus. “Scott Abraham ve South Racing / Can-Am’deki yepyeni ekibi ile Reinaldo Varela, kazandıkları zaferle beklentilerimizin ötesinde bir performans gösterdi. Maverick X3’ün yarışın yanı sıra akla gelebilecek en zorlu arazi ve koşullarda da uzun süre dayanım göstermesine yardımcı olabilecek bir paket geliştirmedeki uzmanlıkları ve duydukları bağlılığın paha biçilemez olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca bu başarı, Maverick X3’ün vahşi araziyi fethetmek için en yüksek kapasiteye sahip ve en güvenilir platform olduğunu göstermektedir.”

 

14. ve son turda ikinciliğe yerleşen Varela-Gugelmin ekibi, en yakın rakibinin yaklaşık 57 dakika önünde 72:44,06 zaman skoru ile Dakar Rallisi’ni tamamlama yolunda toplam beş turu kazandı. Argentines Leonel Larrauri ve Fernando Imperatrice’den oluşan başka bir South Racing Can-Am ekibi son turu kazandı ve yarışmayı altıncı sırada tamamladı.

 

Can-Am offroad ürünleri, şampiyonayı kazanan Can-Am Maverick X3 yan yana araçlar ailesi ve Can-Am yarış programı hakkında daha fazla bilgi almak için CanAmOffRoad.com adresini ziyaret edin.