CAN-AM MAVERICK X3 TURKİYE DE

Can-Am Maverick X3 ziyaretçilere sundu. 24 inç süspansiyon hareketine sahip bu araç meydan okuyan tasarım ile pazarı yeniden şekillendirecek şekilde tasarlandı.

BRP Orlando Florida da gerçekleşen toplantısında, Performansı başka bir boyuta taşıyan Can-Am Maverick X3 ziyaretçilere sundu. 24 inç süspansiyon hareketine sahip bu araç, meydan okuyan tasarım, hassas kullanım ve olağanüstü performansın bir karışımı ile pazarı yeniden şekillendirecek şekilde tasarlandı.

BRP Ceo’su José Boisjoli ‘’ Can-Am Maverick X3 ile spor segmentinde açık bir lider sunmak için bir hedef belirledik ve ekibimiz birlikte çalıştı ve inanılmaz görünüm, çeviklik ve performansa sahip cesur bir araç üretti ve Maverick X3 off-road segmentimizin en son üretilen modeli ve 2020 yılına kadar her altı ayda bir yeni bir UTV araç tanıtımına devam etme sözü veriyoruz’’ dedi

Can-Am Maverick X3 , üç paket halinde sunuluyor: Maverick X3, Maverick X3 X ds ve Maverick X3 Xrs. Her biri Asi, Cesur ve Güçlü olarak tasarlanmıştır.

ASİ
Maverick X3 UTV tam bir hızlı adrenalin aracı. Oldukça cesur, belirgin bir şekilde Can-Am karakterine sahiptir ve sürücü ve yolcu her hareketine bağlı hissedecek şekilde tasarlanmıştır. Muhteşem bir tecrübe için alçak oturma pozisyonu, üstün bir uyum ve geliştirilmiş bir sürüş deneyimi için Ergo-Lock sistemi bulunuyor.

CESUR
Can-Am Maverick X3 aracı, endüstride önde gelen 24” süspansiyon aralığına ve TTX arka süspansiyona sahip olan (Maverick X3 Xrs) sınıfının en iyisi, yüksek performanslı aracıdır. Aynı zamanda, hassas kullanım, olağanüstü dayanıklılık ve sert kıvrılma sağlayan son derece hafif, tamamen dayanıklı bir şasiye sahiptir. 102” dingil mesafesi en yakın rakibinden 12” daha uzun, denge-ağırlık dağılımı (44/56) ve 30” lastik ile kombine edildiğinde Maverick X3, en zorlu arazide bile yüksek hızlarda daha fazla konfor ve güven sağlıyor.

GÜÇLÜ
Tamamıyla yeni 154HP turbo şarjlı ve ara soğutmalı, sıralı, 3 silindirli Rotax ACE motoru, Can-Am Maverick X3 utv araçta komuta edici, çok yönlü bir performans sunmaktadır. Son derece verimli bir hava akışı sistemi ve performansa göre ayarlanmış şanzıman, motorun verimli ve optimum seviyelerde çalışmasını sağlar. 4.9 saniyede 0-60 MPH'ye kadar çıkma kabiliyetine sahiptir ve gecikmeyi ortadan kaldırmak ve gaz pedalına tepki vermek için vites değiştirmeden veya tork kesintisi olmadan turbo ile çalışmak üzere kalibre edilmiş yüksek performanslı QRS-X CVT'ye sahiptir.

MAVERICK X3 AKSESUARLAR
BRP, yeni Can-Am Maverick X3 modeli için tam bir aksesuar hattı geliştirdi ve ayrıca araç için ortak markalı aksesuarlar geliştiren tanınmış satış sonrası pazar lideri ile birlikte çalışıyor. Bu tedarikçiler, performanstan esinlenen ürünleri üretmişlerdir; bunların birçoğu performans isteyenlerin taleplerini karşılayan Can-Am için özel üretilen aksesuarlardır. Can-Am Maverick X3 aksesuar tedarikcisi, Lonestar Racing, Beard Seat Koltukları, Yoshimura, Baja Tasarımları, Rugged Radios ve SCS Sınırsız'ı içerir. Aksesuarların tam listesi için buraya tıklayın www.brp-rold.com

BRPHakkıda
BRP, güç sporları araçları ve güç ünitelerinin tasarlanması, geliştirilmesi, üretilmesi, dağıtılması ve pazarlanmasında dünya lideridir. Ürün portföyünde Ski-Doo ve Lynx kar araçları, Sea-Doo deniz araçları, tüm şartlarda gidebilen Can-Am ATV /UTV Offroad araçları, Can-Am Spyder Roadster, Evinrude dıştan takma deniz motoru ve Rotax deniz güç ünitelerinin yanı sıra Karting, motosiklet ve eğlence uçakları için motorlar bulunuyor. 105 ülkede 3 milyar doların üzerinde ciroya sahip şirket dünya genelinde yaklaşık 7.900 çalışana sahip.

www.brp.com